O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2023 yil 8 sentyabrdagi “Onalar va bolalar salomatligini muhofaza qilish, aholining reproduktiv salomatligini mustahkamlash chora-tadbirlari to‘g‘risida”gi PQ- 296-sonli qarori ijrosi yuzasidan, kelgusida markazlashtirilgan tartibda xaridni amalga oshirish uchun dori vositalari va tibbiy buyumlarning byudjetni aniqlash maqsadida, O‘zbekiston Respublikasi So‘g‘liqni saqlash vazirligining ishchi organi "Ozmedimpeks" DM tomonidan marketing bozori tadqiqotini e’lon qiladi.
1-ilovada sotib olish uchun zarur bo‘lgan tovarning ro‘yxati, doza va miqdor ko‘rsatilgan.
2-ilovada sotib olish rejalashtirilgan tovarlarning texnik topshiriqlari ko‘rsatilgan.
3-ilovada narx va yetkazib berish shartlari ko‘rsatilgan holda tijorat taklifini taqdim etish shakli ko‘rsatilgan.
Mahsulotning dastlabki texnik malakasini o’tkazish va sotib olish byudjetini aniqlash uchun, sizdan tijorat taklifingizni texnik muvofiqlik uchun aloxida ustunni har birini aniq parametrlar bilan majburiy to’ldirib, tasdiqlovchi materiallar (sertifikatlar, mavjud registratsiya, ko’rsatmalar, kataloglar, broshyuralar va h.k) bilan birga, 2024 yil 8 may soat 18:00 ga qadar info@uzmedimpex.uz elektron adresga yuborishingizni so’raymiz.

Во исполнение Постановления Президента Республики Узбекистан №ПП-296 от 08.09.2023 г. «O мерах по охране здоровья матери и ребенка, укреплению репродуктивного здоровья населения», в целях определения бюджета и дальнейшего осуществления централизованных закупок лекарственных препаратов и изделия медицинского назначения, Министерство здравоохранения Республики Узбекистан, в лице рабочего органа ГУ «O’zmedimpeks», объявляет маркетинговые исследования рынка.
В Приложении № 1 указаны перечень, дозировка и количество товара необходимое к закупке.
В Приложении №3 указана форма предоставления коммерческого предложения с указанием цены и условий поставки.
В целях проведения технической квалификации товаров, определения бюджета закупки, просим Вас направить своё коммерческое предложение с заполнением отдельного столбца по техническому соответствию по каждому конкретному параметру, с подтверждающими материалами (сертификаты, наличие регистрации, инструкции, каталоги, брошюры и т.д.) на электронный адрес info@uzmedimpex.uz в срок до 18.00ч. 8.05.2024г.