O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2022-yil 30-dekabrdagi “2023-2025-yillarda O‘zbekiston Respublikasining ijtimoiy va ishlab chiqarish infratuzilmasini rivojlantirish chora-tadbirlari to‘g’risida”gi PQ-465-sonli qarori, Vazirlar Mahkamasining 2023-yil 21-avgustdagi 71/40-sonli rayosati va O‘zbekiston Respublikasi Sog‘liqni saqlash vazirligining 2023-yil 25-oktabrdagi №04-42/25042-sonli xati ijrosi yuzasidan, O‘zbekiston Respublikasi Sog‘liqni saqlash vazirligining ishchi organi “O‘zmedimpeks” davlat muassasasi tomonidan Sog‘liqni saqlash tizimi ehtiyojlari uchun “Oftolmologik jihozlar”ni xarid qilishni rejalashtirmoqda.
1-ilovada zarur jihozlarning ro‘yxati va miqdori ko‘rsatilgan.
2-ilovada xarid qilinayotgan jihozlarning texnik topshiriqlari taqdim qilingan.
Mahsulotning dastlabki texnik malakasini o’tkazish va sotib olish byudjetini aniqlash uchun, sizdan tijorat taklifingizni texnik muvofiqlik uchun aloxida ustunni har birini aniq parametrlar bilan majburiy to’ldirib, ma’qulovchi materiallar (ko’rsatmalar, kataloglar, broshyuralar va h.k) bilan birga, 2024 yil 2 fevral soat 18:00 ga info@uzmedimpex.uz elektron adresga yuborishingizni so’raymiz.

Всем заинтересованным производителям и поставщикам (Продление до 14.02.2024)
Во исполнение Постановления Президента Республики Узбекистан №ПП-465 «О мерах по развитию социальной и производственной инфраструктуры Республики Узбекистан в 2023-2025 годах» от 30.12.2022г, Протокола Кабинета Министров №71/40 от 21.08.2023г. и письмом Министерства здравоохранения Республики Узбекистан № 04-42/25042 от 25.10.2023г., в целях осуществления закупок медицинского оборудования Министерством здравоохранения Республики Узбекистан, в лице рабочего органа ГУ «O’zmedimpeks», планируется закупка медицинского оборудования «Офтальмологическое оборудование» для лечебно-профилактических учреждений Республики Узбекистан.
В приложении №1 указан перечень и количество необходимого оборудования.
В приложение № 2 указаны технические задания на закупку оборудования.
В целях проведения предварительной технической квалификации товара, определение бюджета закупки, просим Вас направить свое коммерческое предложение с обязательным заполнением отдельного столбца по техническому соответствию по каждому конкретному параметру, и подтверждающие материалы (инструкции, каталоги, брошюры и т.д.) на электронный адрес info@uzmedimpex.uz в срок до 18.00ч. 02.02.2024г.
Просим Вас указать цену, наименование и страну производителя, предлагаемой продукции, сроки гарантии и наличие сервисного центра.