O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2023-yil 20-dekabrdagi “Milliy tibbiyot markazi faoliyatini tashkil etish chora-tadbirlari to‘g‘risida”gi 669/8-sonli Qarori ijrosini o‘z vaqtida va samarali bajarish maqsadida O‘zbekiston Respublikasi Sog‘liqni saqlash vazirligining “O‘zmedimpeks” DM tomonidan tibbiy jihozlarning xaridini amalga oshrish rejalashtirmoqda.
Mahsulotning dastlabki texnik malakasini o’tkazish va sotib olish byudjetini aniqlash uchun, sizdan tijorat taklifingizni texnik muvofiqlik uchun aloxida ustunni har birini aniq parametrlar bilan majburiy to’ldirib, ma’qulovchi materiallar (ko’rsatmalar, kataloglar, broshyuralar va h.k) bilan birga, 2024 yil 5-iyul soat 18:00 ga info@uzmedimpex.uz elektron adresga yuborishingizni so’raymiz.

В целях своевременной и эффективной реализации Постановления Кабинета Министров Республики Узбекистан № 669/8 от 20 декабря 2023года «О мерах по организации деятельности Национального медицинского центра» Министерством здравоохранения Республики Узбекистан, в лице рабочего органа ГУ «O’zmedimpeks», планируется закупка медицинского оборудования.
В целях проведения технической квалификации товаров, определения бюджета закупки, просим Вас направить своё коммерческое предложение с заполнением отдельного столбца по техническому соответствию по каждому конкретному параметру, с подтверждающими материалами (сертификаты, наличие регистрации, инструкции, каталоги, брошюры и т.д.) на электронный адрес info@uzmedimpex.uz в срок до 18.00 ч. 05.07.2024 г.