Barcha manfaatdor tashkilotlarga!
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2023-yil 1-avgustdagi “Otorinolaringologiya xizmatini takomillashtirish va uning ko‘lamini kengaytirish chora-tadbirlari to‘g‘risida”gi PQ-255-sonli qaroriga muvofiq xarid byudjetini oldindan rejalashtirish maqsadida O‘zbekiston Respublikasi Sog‘liqni saqlash vazirligi “O‘zmedimpeks” DM ishchi organi tomonidan O‘zbekiston Respublikasi tibbiyot muassasalari uchun xaridi rejalashtirilgan tibbiy jihozlarning narxi bo‘yicha dastlabki marketing ishlarini olib bormoqda.
Hozirgi vaqtda ushbu uskunalar uchun yakuniy texnik topshiriqlar shakllantirilmagan.
Yuqoridagilarni inobatga olib, sotib olinishi rejalashtirilgan tibbiy jihozlarning ro‘yxatini ko‘rib chiqishingizni va info@uzmedimpex.uz elektron manziliga 2025-yil 7-fevral soat 17:00 gacha taqdim qilinayotgan tibbiy jihozlarning narxi, tibbiy jihozning modeli va texnik xususiyatlari ko‘rsatilgan tijorat taklifingizni taqdim qilishingizni so‘raymiz.

Всем заинтересованным компаниям!
Для предварительного планирования бюджета закупки согласно Постановлению Президента Республики Узбекистан №ПП-255 от 1 августа 2023 года «О мерах по совершенствованию и расширению охвата оториноларингологической службой» Министерство здравоохранения Республики Узбекистан в лице рабочего органа ГУ «O‘zmedimpeks» проводит предварительный маркетинг по стоимости медицинского оборудования для медицинских учреждений Республики Узбекистан.
В настоящее время окончательные технические задания на указанные оборудования не сформированы.
Просим Вас, рассмотреть перечень закупаемого оборудования и предоставить предложения на электронной адрес info@uzmedimpex.uz в срок до 17.00ч. 07.02.2025 г. со стоимостью предлагаемого медицинского оборудования согласно перечню, с указанием моделей и технических характеристик товара.